e k s i k s i z . o r g

SMS ile LCV Nedir?

Eksiksiz Organizasyonlar Sistemi ile, tüm Dünya üzerinde mesafeler sorun olmadan Dil Desteği ile birlikte, 7/24 LCV yapıp davetli katılım durumu öğrenebilirsiniz.

Neden SMS ile LCV

SMS ile LCV, zamandan tasarruf sağladığı gibi davetlilerinizin LCV aramaları sırasında telefon açma ve karar verme oranlarını yükseltmektedir

  • instagram Hem Kurumsal Hem Bireysel Kullanım
  • status-up %30 Davetli Geri Dönüş Oranı
  • attach-square Kurumsal SMS Başlığı Tahsisi
  • refresh Anında Davetli Geri Bildirimi ve Takibi
  • refresh Organizasyon İçeriğinize Özel Link
about-image about-image

SMS ile LCV'nin Faydaları

ticket

Kurumsal SMS Başlığı

SMS atma işlemi kurumsal isminiz ve size tahsis edilen ücretsiz kurumsal hattınız üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu işlem ile firma bilinirliğiniz artmış ve dolaylı tanıtımınız yapılmış olacaktır.

workflow

SMS ile Davetiye Gönderimi

Organizasyonlarınızda davetlilerinize gönderilen yüksek güvenlikli link içerisinde organizasyonunuza ait davetiye görseli ve davetinize ait tüm detay/kurallar da yer almaktadır.

callback

SMS ile Link Gönderimi

Tüm davetlerinizde, misafir listenize SMS ile katılım bildirme linki gönderebiliriz. Yüksek güvenlikli bu linke misafirleriniz tıklayarak katılım bildirebilir ve eksiksiz.org üzerinden anlık takip edebilirsiniz.

survey

Raporlanabilir Portal

SMS ile LCV üzerinden cevap veren tüm davetlilerinizin durumlarını anlık olarak takip edebilir, raporlayabilir ve size özel mesajlarını okuyabilirsiniz.

Ücretsiz Çağrı Merkezi Kurulumu

Firmanıza özel çağrı merkezi numarası ile kendi çağrı merkezinizi kurabileceğinizi biliyormuydunuz? Kurumunuza özel tahsis ettiğimiz numaralara gelen çağrılar profesyonel ekibimiz tarafından karşılanmaktadır.

 

Kurumsal Giriş ekranından kayıt olmanız yeterli olacaktır