e k s i k s i z . o r g

Eksiksiz Organizasyonlar

LCV Hizmeti ve Düğün Organizasyonu Yönetim Sistemleri

Eksiksiz Organizasyonlar Ailesine Hoş Geldiniz

2009 Yılından bugüne kurumsal yazılım geliştirme konularında hizmet veren firmamız, 2011 yılında kendi Çağrı Merkezi Yönetim Sistemi yazılımını geliştirerek sektöre giriş yapmıştır.

Çağrı merkezi alanında müşteri şikayetleri, anket uygulamaları gibi bir çok geleneksel hizmetleri veren firmamız, Ticaret Odaları Çağrı Merkezi, Organizasyon Yönetim Çağrı Merkezi , Butik Çağrı Merkezi, Kişisel Çağrı Merkezi gibi bir çok yenilik yaparak farklılığını göstermiştir.


2016 yılında firmamız tarafından, her türlü organizasyonda kullanılmak üzere LCV (Lütfen Cevap Veriniz) alt yapısı tasarlanmış ve LCV Hizmetleri Çağrı Merkezi kurulmuştur.

00Milyon +

LCV Araması

00+

Tam Zamanlı Çalışan

00+

Davet Organize Edildi

about-image

7 Departman - Tam Zamanlı Çalışan 180 Personel

Türkiye'nin en büyük organizasyon operasyon merkezi, Eksiksiz Organizasyonlar ailesi olarak yılda 4500 sayısını geçen düğün-davet organize ediyoruz. Her yıl hedef organizasyon sayımızı ve hizmet kapsamımızı geliştirerek devam ediyoruz.'

  • check Facebook (Meta INC.) Resmi Çözüm Ortağı Olan Tek Türk LCV Firması
  • check Tüm Dünya Üzerinde 7/24 LCV
  • check 7/24 Müşteri Temsilcisi

Ücretsiz Çağrı Merkezi Kurulumu

Firmanıza özel çağrı merkezi numarası ile kendi çağrı merkezinizi kurabileceğinizi biliyormuydunuz? Kurumunuza özel tahsis ettiğimiz numaralara gelen çağrılar profesyonel ekibimiz tarafından karşılanmaktadır.

 

Kurumsal Giriş ekranından kayıt olmanız yeterli olacaktır