e k s i k s i z . o r g

Link ile LCV Nedir?

Link ile LCV modülü ile organizasyon sahipleri kendileri için oluşturulan organizasyon linkini WhatsApp veya diğer Sosyal Medya mecraları üzerinden davetliler ile paylaşıp katılım durumlarını öğrenebilirler

Link ile LCV Modülü Kullanımı

.

ticket

Panele gir/Linkini al

Eksiksiz Organizasyonlar Sistemi, her organizasyonunuz için özel olarak içerisinde davet bilgi ve kurallarınızın yer aldığı yüksek güvenlikli bir link oluşturur.

workflow

Dil Destekli Link

En uzak mesafelere bile internet hızı ile ulaşan linkimiz, misafirlerinizin anında katılım durumu bildirmelerini ve sizlerin de anlık olarak takip edebilmenizi sağlar.

callback

WhatsApp/Sosyal Medyada Paylaş

Panel üzerinden aldığınız linki ister WhatsApp ister diğer Sosyal Medya hesaplarınız üzerinden davetlilerinize göndererek LCV hizmeti alabilirsiniz.

survey

Anlık Analiz/Rapor

Eksiksiz Organizasyonlar paneliniz üzerinden davetli katılım durumlarını ve sizlere ilettikleri mesajları sistem üzerinden anlık takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.

Ücretsiz Çağrı Merkezi Kurulumu

Firmanıza özel çağrı merkezi numarası ile kendi çağrı merkezinizi kurabileceğinizi biliyormuydunuz? Kurumunuza özel tahsis ettiğimiz numaralara gelen çağrılar profesyonel ekibimiz tarafından karşılanmaktadır.

 

Kurumsal Giriş ekranından kayıt olmanız yeterli olacaktır