e k s i k s i z . o r g

LCV Hizmeti Nedir?

Firmamız tarafından her türlü organizasyonda kullanılmak üzere LCV (Lütfen Cevap Veriniz) alt yapısı tasarlanmış ve LCV Hizmetleri Çağrı Merkezi Kurulmuştur.

Lütfen Cevap Veriniz (LCV), kurumsal organizasyonlar, düğün organizasyonları, nişan organizasyonları, kına organizasyonları, sünnet düğünü organizasyonları, açılış, workshop etkinlikleri, seminerler, kongreler, balo, özel gün kutlamaları, gala gecesi vb. tüm organizasyonlarınızda davetlilerinizin katılım durumlarını öğrenmek ve
net katılımcı sayısını
elde etmek için kullanılır.

Nasıl LCV Yapıyoruz?

Firmanıza özel tahsis ettiğimiz LCV Hattını davetiyenize yazdırmanız yeterli olacaktır. Arayan davetliler 7/24 Çağrı Merkezimiz tarafından karşılanır ve davetlilerin katılım durumları kayıt altına alınır.

 • instagram Gelen LCV Aramalarını Karşılarız
 • status-up Aramayan Davetlileri Sizler İçin Ararız
 • attach-square Tüm Aramaları Anlık Takip Edebilirsiniz
 • refresh Raporları Online Temin Edebilirsiniz
 • refresh Net Katılımcı Sayısı Belirlenir
about-image about-image

LCV (Lütfen Cevap Veriniz) Nedir?

Organizasyonlarınızda, etkinliklerinizde, katılımcılar ile iletişim süreçlerini doğru bir biçimde organize etmeye yarayan, davetlilerin katılım durumlarının öğrenilmesini(Arama yolu ile LCV - WhatsApp ile LCV, SMS ile LCV, QR Kod ile LCV, Link ile LCV) sağlayan bir süreçtir.

ticket

Tüm Organizasyon Aramaları (LCV Hizmeti) Sistemimiz Üzerinden Sizlerin Belirlemiş Olduğu Davet Kuralları Çerçevesinde Yürütülmektedir.

workflow

Tüm Organizasyonlarınızda Eğitimli Uzman Operatörlerimiz Tarafından Davetli Arama Süreçleriniz Yönetilmektedir.

callback

Firmanız Adına Tahsis Ettiğimiz LCV (Lütfen Cevap Veriniz) Hattınıza Özel, Kurumsal Karşılama Anonsu (IVR) Ücretsiz Olarak Hazırlanır.

survey

Tüm organizasyonlarınızda, anlık iletişime geçebileceğiniz ve yardım alabileceğiniz 7/24 müşteri destek ekibimiz ile yanınızdayız.

Online LCV Yöntemleri

 • whatsapp WhatsApp

  LCV aramalarınızdan önce tüm davetlilerinize WhatsApp üzerinden bilgi mesajı gönderiyor ve katılım durumlarını öğreniyoruz.
  Detaylı Bilgi

 • instagram SMS ile LCV

  Organizasyonunuz için davetlilerinize, organizasyonunuza ait tüm kural ve detayların yer aldığı katılım bildirim linki gönderilmektedir.
  Detaylı Bilgi

 • messenger QR Kod ile LCV

  Tanımladığınız her organizasyona özel, sistem üzerinden QR Kod oluşturulur. Oluşturulan QR Kodu davetiyelerinize bastırabilirsiniz.
  Detaylı Bilgi

messenger

Ücretsiz Çağrı Merkezi Kurulumu

Firmanıza özel çağrı merkezi numarası ile kendi çağrı merkezinizi kurabileceğinizi biliyormuydunuz? Kurumunuza özel tahsis ettiğimiz numaralara gelen çağrılar profesyonel ekibimiz tarafından karşılanmaktadır.

 

Kurumsal Giriş ekranından kayıt olmanız yeterli olacaktır