e k s i k s i z . o r g

Online Davetiye

Firmamız tarafından her türlü organizasyonda kullanılmak üzere alt yapısı tasarlanmış LCV modülümüz, içerisinde yüksek güvenlikli bir link ile davetlilerin katılım durumlarını online mecralardan alınabilir hale getirmiştir.

Online LCV
(Lütfen Cevap Veriniz)

.

 • instagram Yüksek Güvenlikli Link Oluşturma
 • instagram Video İçerikli Davetiye Gönderimi
 • status-up Davetiye Görseli Paylaşımı
 • attach-square Save The Date Paylaşımı
 • refresh Dil Destekli Link Paylaşımı
about-image about-image

Online Davetiye Nedir?

Eksiksiz Organizasyonlar Sistemi, zaman, mekan farketmeksizin internet olan her yerde, her cihazda online LCV sistemini kullanılabilir ve işlem yapılabilir olarak tasarlamıştır.

ticket

Video Davetiye

WhatsApp yolu ile davetiniz için oluşturduğunuz videoyu davetlileriniz ile paylaşabilir, katılım durumlarını öğrenebilirsiniz.

workflow

SMS ile Davetiye

Davetinize ait tüm detay ve kuralların yer aldığı katılım linkinin SMS yolu ile tüm davetlilerinize iletilir ve katılım durumlarını öğrenebilirsiniz.

callback

QR Kod Davetiye

Sistemimiz tarafından davetinize özel oluşturulan QR Kod resim olarak indirilebilir, davetiyenize bastırabilir ve katılım durumlarını öğrenebilirsiniz.

survey

Save The Date Paylaşımı

Davetlerinize özel hazırlatmış olduğunuz Save The Date paylaşımlarınızı WhatsApp yolu ile tüm misafirlerinize iletebilirsiniz.

ticket

Dil Destekli Link ile Davetiye

Eksiksiz Organizasyonlar Sistemi tarafından oluşturulan yüksek güvenlikli ve dil destekli link ile ister yurt içi ister yurt dışı yabancı misafirlerinizin katılım durumlarını öğrenebilirsiniz.

workflow

Davetiye Görseli Paylaşımı

Organizasyonunuz için tüm misafirlerinize ister SMS yolu ister WhatsApp yolu ile davetiye görselinizi iletebilir ve katılım durumlarını öğrenebilirsiniz.

Online Davetiye ile LCV Hizmetinin Özellikleri

 • instagram Kurumsal ve Bireysel Kullanım

  Online Davetiye Sistemi hem firmalar hem de bireysel kullanıcılar tarafından sadece abone olarak kullanıma açılan bir sistemdir.

 • messenger Anlık Davetli Sayısı Takibi

  Eksiksiz Organizasyon Sitemi ile anlık davetli sayısı ve davetlilerinizin güncel durum takibini yapabilirsiniz.

 • whatsapp Tüm Dünya Üzerinde 7/24 LCV Hizmeti

  Dil desteği özelliği ile yabancı misafirlernizin veya uzakta olan davetlilerinizin katılım durumlarını öğrenebilirsiniz.

messenger

Ücretsiz Çağrı Merkezi Kurulumu

Firmanıza özel çağrı merkezi numarası ile kendi çağrı merkezinizi kurabileceğinizi biliyormuydunuz? Kurumunuza özel tahsis ettiğimiz numaralara gelen çağrılar profesyonel ekibimiz tarafından karşılanmaktadır.

 

Kurumsal Giriş ekranından kayıt olmanız yeterli olacaktır