e k s i k s i z . o r g

Oturma Planı Yazılımı Nedir?

Eksiksiz Organizasyonlar Sistemi, organizasyonunuza katılacak tüm davetlileri belirledikten sonra, sistem üzerinden pratik şekilde yerleşim planı yapmanızı sağlamaktadır.


Bununla birlikte geliştirmiş olduğumuz yerleşim planı mobil uygulaması (eksiksiz.org - Yerleşim Planı) ile çıktılar arasında kaybolmadan, kısa bir sürede davetlinin hangi masada oturduğunu öğrenebilir ve davetli ile paylaşabilirsiniz.

Masa Planı Yönetimi

Organizasyon günü tüm davetlilere hangi masada oturacağı bilgisi SMS ile gönderilir. Davetliler hangi masada oturacağını bilerek geldiği için salon önünde yığılma olmamaktadır. Ayrıca, kurumsal kullanıcılarımız için SMS'i gönderen kişi olarak firmanızın kurumsal ünvanı gösterilmektedir. Bu işlem hem prestijinizi hem de firma bilinirliğini artırmaktadır.

 • instagram Masa Doluluk Oranlarının Tespiti

  Organizasyon sahipleri yerleşim planı yaparken hangi masada kaç kişinin oturduğunu ve boş masaları kolay bir şekilde takip edebilirler.

 • messenger Masa Numarası ve Navigasyon Bildirimi

  Organizasyon günü davetliler için ayrılan masa numaralarını bildirdiğiniz SMS'in içerisine mekanın konum bilgisi de eklenebilir.

 • whatsapp Kurumsal Başlık ile SMS Gönderimi

  SMS ile masa planı bilgilendirmesi yapılırken, SMS'i gönderen kişi olarak firmanızın kurumsal ünvanı gösterilebilmektedir.

 • whatsapp Kapı Önünde Yığılma

  Organizasyon günü davetliler hangi masada oturacağını bilerek geldikleri için davet salonu önünde yığılma olmamaktadır.

messenger

Ücretsiz Çağrı Merkezi Kurulumu

Firmanıza özel çağrı merkezi numarası ile kendi çağrı merkezinizi kurabileceğinizi biliyormuydunuz? Kurumunuza özel tahsis ettiğimiz numaralara gelen çağrılar profesyonel ekibimiz tarafından karşılanmaktadır.

 

Kurumsal Giriş ekranından kayıt olmanız yeterli olacaktır